StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY

Štýloviny

Možno ste „prípad“ pre osobnú stylistku, keď...

Využiť služby osobnej stylistky nie je len výsadou celebrít. Naša doba, keď každý chápe, že ak chce rásť, musí pracovať na sebe zvnútra aj zvonku, predurčuje túto službu k jej aktívnemu využitiu skutočne u všetkých.

DETAIL ČLÁNKU

13
DecZmeňte vyžarovanie pomocou doplnkov

Doplnky dodajú (nielen) vášmu outfitu, ale hlavne vám ten správny šmrnc, osvieženie a šťavu. Viete nimi úplne zmeniť dojem. V tomto článku vám ukážem inšpirácie, ako si na seba nasadiť pomyselnú čerešničku na tortu. Poďme čarovať s doplnkami.

DETAIL ČLÁNKU

06
SepŠik aj na materskej dovolenke

Keď chodím za mamičkami, majú podobné požiadavky: môj šatník musím byť praktický, topánky musia byť pohodlné, aby som zvládala behať za deťmi, musím si ich rýchlo obuť, oblečenie musí mať čo najmenej gombíčkov, nemám ich čas zapínať, doplnky nemôžu byť visiace, inak by ma dieťa za ne vyťahalo.

DETAIL ČLÁNKU

17
AugModrá farba v šatníku

Je to farba neba a mora. Hovorí sa, že modrá je dobrá. Platí to hlavne v profesionálnom šatníku . Patrí medzi konzervatívnejšie, pokojnejšie farby. Netreba sa jej však báť, lebo sa dá skombinovať tak, aby ste v nej nepôsobili konzervatívnym dojmom.

DETAIL ČLÁNKU

28
MarČervená inšpirácia. Farba vášne

Červená farba vám uľahčí získať pozornosť. Spája sa s vášňou, ohňom. Aby červená neprekričala vašu prirodzenú krásu, dajte si aj pozor až zvolíte správny odtieň podľa <a href='http://www.stylnamieru.sk/clanok/Tri-myty-o-farebnej-typologii' target='_blank'>farebnej typológie</a>.

DETAIL ČLÁNKU

10
FebAko kombinovať oblečenie - inšpirácia

Zelená a hnedá farba sa ľúbia:). K tejto kombinácii výborne zapadnú zlaté doplnky. Keď zladíš farbu nohavíc a topánok dosiahneš efekt predľžených nôh. Kvetovú kabelku použijeme na celkové osvieženie outfitu.

DETAIL ČLÁNKU

08
Feb3 ingrediencie pre perfektný štýl

Čo má spoločné štýl a varenie? Aby jedlo chutilo, bolo šťavnaté, musíme použiť správne ingrediencie a poznať recept. Aby si mala šmrnc a šťavu, potrebuješ nato tieto ingrediencie:

DETAIL ČLÁNKU

30
Oct4 dôvody, kvôli ktorým sa v oblečení necítiš ako vo vlastnej koži

Keď si niečo oblečiem, necítim sa dobre, som neistá, nepáčim sa sama sebe...Vedieš v hlave podobný monológ? Ak máš v skrini kúsky, v ktorých sa cítiš, že to nie je ono, niekde nastala chyba. Oblečenie má byť tvojou druhou kožou. Má vyjadrovať a podporovať tvoju osobnosť, máš sa v ňom cítiť sebavedomo. Ak to tak nemáš, čítaj ďalej. Pomôžem ti odhaliť dôvody, prečo to tak nie je.

DETAIL ČLÁNKU

06
Jul