StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY

Štýloviny

Chcete ísť na nákupy do Milána? Toto si predtým prečítajte

Zisťovali ste si v poslednom čase cenu letenky do Milána? Tušili ste, že je takmer rovnaká ako cesta vlakom z Bratislavy do Košíc? Prekvapenie? A nie je prvé. Miláno v skutočnosti vôbec nie je ďaleko a vybrať sa tam na nákupy je zážitok plný nekonečnej inšpirácie.

DETAIL ČLÁNKU

02
May5 dôvodov, prečo nakupovať oblečenie s odborníčkou

Nakupovanie je pre jedného radosť, pre druhého nepríjemná povinnosť. Tak či onak, ak chcete vždy nakupovať len tie správne veci, vyberte sa aspoň raz na nákupy s Vašou Štýl Mejkerkou. Že prečo sa to oplatí? Posúďte sami:

DETAIL ČLÁNKU

07
MarČo by ste mali vedieť predtým, než investujete do oblečenia

Stáva sa vám, že si niečo kúpite a po roku to nájdete v skrini ešte s visačkou? Alebo si to oblečiete raz, dva krát a už nikdy viac. Dnes vám chcem priblížiť, prečo sa to deje a čo sa oplatí zvážiť a uvedomiť si predtým, než sa rozhodnete investovať do oblečenia. To že vám nesedí oblečenie, nemusí vôbec byť vašimi krivkami.

DETAIL ČLÁNKU

11
AprAko dobre nakupovať? Pre nákupné ne-maniačky

V úvodnej konzultácii mi klientka prezrádza, že nenávidí nakupovanie. Pri vstupne do nákupného centra ju chytí migréna. Blúdi po obchodoch. Je tam toho veľa. Pocit, že práve nič pre ňu ju neopúšťa. Odchádza znechutená s prázdnymi taškami po trojhodinovom blúdení.

DETAIL ČLÁNKU

22
Feb