StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY

Štýloviny

Ako si poradiť s typom postavy „obrátený trojuholník“?

Harmónia postavy je cieľom každej ženy, avšak prirodzene súmernú postavu má máloktorá z nás. Skvelé je, že správnymi strihmi a farbami vieme akúkoľvek postavu zosúmerniť tak, že aj kúzelník by sa mohol učiť.

DETAIL ČLÁNKU

05
JunNie je hruška ako „hruška“

Možno aj vy zápasíte s problémom mnohých žien – ako sa obliekať, keď má vaša postava neštandardné proporcie: útle plecia, drobné prsia a k tomu širšie boky a stehná.

DETAIL ČLÁNKU

29
Mar5 dôvodov, prečo nájsť strihy pre váš typ postavy

Vhodný strih oblečenia je niečo, o čom moje klientky dookola hovoria. Aj keď sa vždy medzi ich vecami nájde kúsok, čo ich postave svedčí, často si strihy vyberajú v rozpore s proporciami a typom postavy. Tak ako ja v živote nepochopím, čo je derivácia zloženej funkcie v matematike, stáva sa, že ženy si nevedia urobiť jasno v tom, aký strih sukne, nohavíc, šiat, topov, kabátov to vlastne pre svoj typ postavy potrebujú.

DETAIL ČLÁNKU

06
FebŠatka – magická pomôcka pre postavu aj pleť

Ako zo svojho vzhľadu vyťažiť maximum použitím jedinej veci? Využite čarovnú silu šatky na to, aby pomohla nielen vašej postave, ale aj vašej pleti.

DETAIL ČLÁNKU

04
OctAko strihmi podporiť štíhly pás?

Klientka mi prezrádza s ktorou partiou je nespokojná. Tentokrát je to bruško. Už pri prvom pohľade je mi jasné, že si ho vidí minimálne dvojmo. Teraz ešte vymyslieť spôsob, ako jej to dokázať. Vyťahujem meter. Čísla nepustia. Môj pohľad potvrdí aj meter.

DETAIL ČLÁNKU

02
Aug3 jednoduché tipy o strihoch, vďaka ktorým vyniknete

Stalo sa vám niekedy, že jeden deň ste sa v oblečení cítili sebaisto, páčili ste sa sami sebe a na druhý deň ste si dali niečo, v čom to nebolo až tak ono? Možno ste sa cítili menej sebaisto a pri pohľade do zrkadla objemnejšie.

DETAIL ČLÁNKU

29
JunTvarovanie postavy pomocou strihov a doplnkov – krátky krk

Milé dámy, ak sa trápite pocitom, že máte krátky krk, tak zabudnite na trápenie. Nikto, nikdy neurčil, aká dĺžka krku je ideálna. V prvom rade, sa skúste na seba pozrieť ako na celok, ktorý má na sebe veľa predností . Áno, každá žena ich má. Bez debaty. A potom už len stačí dostať správne strihy na správne partie a naučiť sa, ako oblečením formovať a nie deformovať svoje krivky. Dnes si posvietime na krk. V článku sa dozviete, čomu sa vyhnúť a čo vyhľadávať, aby ste si ho ešte viac neskracovali.

DETAIL ČLÁNKU

29
MayAko vytvarovať postavu pomocou vhodných strihov oblečenia?

Nedávno som bola u klientky. Zatiaľ sme neboli nakupovať, pracovali sme so súčasným šatníkom. Na druhý deň mi prišla od nej sms: "Dnes som po dlhšom čase som stretla známu a povedala mi, že vyzerám ako by som schudla 10 kg a ja jej, že to vďaka tebe."

DETAIL ČLÁNKU

21
MarKtoré kúsky zo šatníka predĺžia nohy aj bez podpätkov?

Často sa pri svojej práci stretávam s námietkami: „Pre krásu treba trpieť. Mám krátke nohy, ale neznášam podpätky. Keď si dám pohodlné topánky, je to vždy na úkor krásy. Nevyzerá to dobre.“

DETAIL ČLÁNKU

03
FebAko nechať vyniknúť objemnejšie prsia?

Sedím u klientky. Má dokonalú postavu. Miery to len potvrdia. Sama zo seba má pocit, že jej niečo chýba. Sú to objemnejšie prsia. Týždeň nato sedím u druhej klientky. Tá má úplne opačný problém.

DETAIL ČLÁNKU

21
Jan3 tipy ako opticky zvýrazniť prsia

m zástanca prirodzenej krásy. Plastiku vám odporúčať nebudem. Push upkov sa dá pomôcť. No ako povedal môj frajer –keď ženy nosia push upku, to je, akoby som si ja dal do nohavíc uhorku (zlatko, prepáč, že zas medializujem , ale čo už, keď si studnica inšpirácie).

DETAIL ČLÁNKU

13
Jan