StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY

Štýloviny

Za módou do Bologne? Tieto miesta určite nevynechajte

Bologna mi z Talianskych miest ako sú Miláno, Rím, Pisa, Florencia učarovalo najviac. Hlavne, čo sa týka módy. No nezaostáva za nimi ani skvelým jedlom, vínom, atmosférou a pamiatkami. Ak si radi vychutnávate pôžitky všetkého druhu, určite vám ju odporúčam navštíviť.

DETAIL ČLÁNKU

27
JunDary, ktoré nenájdete v obchodoch

Dnes by som sa rada venovala iným darom ako tým, ktoré si kúpime za peniaze. Darom, ktoré máme ukryté v sebe. Kedysi som si myslela, že obliekať sa s fantáziou a pekne vie každý, stačí len chcieť.

DETAIL ČLÁNKU

12
OctSvoj štýl nájdete aj v sekáči

Štýl nie je vecou plných vreciek peňazí. Je v prvom rade vecou fantázie a ovládania toho správneho, individuálneho know-how. A to sa dá dosiahnuť aj s minimálnym rozpočtom.

DETAIL ČLÁNKU

20
Sep3 hlavné pracovné nástroje Štýl Mejkerky

Možno by ste si mysleli, že to budú farebnice alebo šatky, s ktorými robím farebnú typológiu. Manuál, kde nájdete aké strihy sa vám hodia a ktorým sa radšej vyhnúť. Alebo meter ktorý beriem do ruky, aby som vám dokázala, že máte na svojej postave prednosti, ak ich nevidíte.

DETAIL ČLÁNKU

27
JunParádiť sa prináša výhody! Spoznajte ich.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo všetko ovplyvňuje oblečenie? Ja sa nie len zamýšľam, ale účinky vidím aj na mojich klientkach. Oblečenie nás vie postaviť na piedestál, vyzdvihnúť našu krásu, podporiť naše sny. Tak prečo si nezjednodušiť život a nevyužiť ho vo svoj prospech?

DETAIL ČLÁNKU

20
JunMýty o ženskej kráse – preč s nimi!

Nemám doma telku. Nečítam časopisy a napriek tomu stále niekde zachytím komerčné diktáty, o tom, aké by sme mali byť, ako žiť a čo všetko by sme mali robiť, podstupovať, aby sme spĺňali pomyselný ideál krásy. Mýty o ženskej kráse kolujú a je na čase, aby som niektoré z nich vyvrátila.

DETAIL ČLÁNKU

07
Jun