StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY

Štýloviny

V tomto zažiarite, ak ste farebný typ svetlá jar

Pokiaľ ste doteraz stavali svoj šatník na starodávnej klasike – čierne sako + biela košeľa a ste jarný farebný typ, budete sa chcieť s ňou rozlúčiť. Prečo?

DETAIL ČLÁNKU

23
AprTlmené leto nie je vôbec nevýrazný farebný typ

Ste svetlé alebo tlmené leto? NEVIETE? Ale jedno to nie je. Každé má svoje vlastné zákonitosti, vďaka ktorým sa môžete obliecť vynikajúco alebo naopak vyzerať nevýrazne a mdlo.

DETAIL ČLÁNKU

10
JulAko sa obliekať, keď ste svetlé leto

Stalo sa vám, že ste si obliekli tričko, ktoré sa vám páčilo vo výklade, na cudzej žene alebo na kamarátke, ale vy ste v ňom nevyzerali tak dobre ako ona? Čím to je? Za všetko môžu farby a farebná typológia. Možno ste aj vy „svetlé leto“.

DETAIL ČLÁNKU

10
Apr5 dôvodov, prečo si urobiť jasno v tom, aké farby vám pristanú

Bez farieb by bol náš svet oveľa nudnejší a smutnejší. Farby nám pomáhajú lepšie prežiť naše emócie, dokážu v nás navodiť pocit radosti, bezpečia, ale aj strachu a depresie. Majú veľkú moc.

DETAIL ČLÁNKU

30
NovČo dokáže farebná typológia?

Pátrať po tom, aké farby sa vám hodia, stojí zato. Keď máte jasno vo farbách, zredukuje sa čas strávený v obchodoch a nie len to. Vhodné farby rozžiaria vašu tvár, vyzdvihnú kontúry, zvýraznia oči a dodajú vám iskru. Nie len do šatníka, ale aj do života.

DETAIL ČLÁNKU

01
Mar3 mýty o farebnej typológii

Opak je pravdou. Keď sa naučíš ako farby fungujú, ako ich kombinovať a aké farby s tebou ladia, ušetrí ti to veľa času a námahy pri nakupovaní a výbere oblečenia. Vôbec to neznamená, že sa budeš musieť vzdať svojich obľúbených farieb. Práve naopak. Budeš mať jasno v tom, ako si vyberať farby.

DETAIL ČLÁNKU

04
Feb