StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY

Štýloviny

Deň pre vašu krásu a krása na každý deň

Ako sa cítiť vo svojom tele sama sebou a príťažlivá? A to nielen, keď vás čaká veľká udalosť, ale každý deň? To a ešte oveľa viac sa dozviete a vyskúšate si na dni krásy od štyroch profesionálok, ktoré vám umožnia stráviť výnimočný deň a pomôžu získať nadčasové skúsenosti, ktoré nevyprchajú s módou. Práve naopak, môžete sa nimi riadiť natrvalo, pričom vždy budete pôsobiť in.

DETAIL ČLÁNKU

02
AprDetox šatníka - múdro a komplexne

Ideálne je, ak ste s tým, čo máte v skrini maximálne spokojná, všetko vám pristane, nemáte pocit, že si nemáte čo obliecť, váš šatník je plný možností, ladí s vami a žiadny detox šatníka nepotrebujete. No ak áno, AKO NATO?

DETAIL ČLÁNKU

26
MarTvárová joga mi priniesla do života nielen zlepšenie vzhľadu

Hovorí Zuzka Ondrisová, lektorka a školiteľka tvárovej jogy, ktorá vás naučí, ako omladnúť bez skalpelu a botoxu, prečítajte si s ňou rozhovor:

DETAIL ČLÁNKU

12
SepTlmené leto nie je vôbec nevýrazný farebný typ

Ste svetlé alebo tlmené leto? NEVIETE? Ale jedno to nie je. Každé má svoje vlastné zákonitosti, vďaka ktorým sa môžete obliecť vynikajúco alebo naopak vyzerať nevýrazne a mdlo.

DETAIL ČLÁNKU

10
JulAko si poradiť s typom postavy „obrátený trojuholník“?

Harmónia postavy je cieľom každej ženy, avšak prirodzene súmernú postavu má máloktorá z nás. Skvelé je, že správnymi strihmi a farbami vieme akúkoľvek postavu zosúmerniť tak, že aj kúzelník by sa mohol učiť.

DETAIL ČLÁNKU

05
Jun