StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY

Štýloviny

Šatník pre váš biznis či kariéru

ŠTART novej kariéry, ZMENA práce, POVÝŠENIE , návrat do práce po MATERSKEJ dovolenke, sú v živote často nové situácie, kde prvý dojem a spokojnosť s tým, čo máte na sebe, bude hrať veľkú rolu a väčšinou si vyžaduje aj vyladenie šatníka, či radikálnejšiu ÚPRAVU ŠATNÍKA alebo komplexnú zmenu štýlu obliekania.

DETAIL ČLÁNKU

21
AugČo na seba, keď je fakt horúco?

V tomto horúcom počasí by bolo ideálne sedieť niekde pri mori, jazere alebo na kúpalisku. No život nie je vždy ideálny, ale spríjemniť si ho drobnými detailmi vieme kedykoľvek.

DETAIL ČLÁNKU

12
AugZa módou do Bologne? Tieto miesta určite nevynechajte

Bologna mi z Talianskych miest ako sú Miláno, Rím, Pisa, Florencia učarovalo najviac. Hlavne, čo sa týka módy. No nezaostáva za nimi ani skvelým jedlom, vínom, atmosférou a pamiatkami. Ak si radi vychutnávate pôžitky všetkého druhu, určite vám ju odporúčam navštíviť.

DETAIL ČLÁNKU

27
JunV tomto zažiarite, ak ste farebný typ svetlá jar

Pokiaľ ste doteraz stavali svoj šatník na starodávnej klasike – čierne sako + biela košeľa a ste jarný farebný typ, budete sa chcieť s ňou rozlúčiť. Prečo?

DETAIL ČLÁNKU

23
AprDeň pre vašu krásu a krása na každý deň

Ako sa cítiť vo svojom tele sama sebou a príťažlivá? A to nielen, keď vás čaká veľká udalosť, ale každý deň? To a ešte oveľa viac sa dozviete a vyskúšate si na dni krásy od štyroch profesionálok, ktoré vám umožnia stráviť výnimočný deň a pomôžu získať nadčasové skúsenosti, ktoré nevyprchajú s módou. Práve naopak, môžete sa nimi riadiť natrvalo, pričom vždy budete pôsobiť in.

DETAIL ČLÁNKU

02
Apr