StylMejker Logo

ÚVOD Purple-arrow-left ŠTÝLOVINY

Štýloviny

Za módou do Bologne? Tieto miesta určite nevynechajte

Bologna mi z Talianskych miest ako sú Miláno, Rím, Pisa, Florencia učarovalo najviac. Hlavne, čo sa týka módy. No nezaostáva za nimi ani skvelým jedlom, vínom, atmosférou a pamiatkami. Ak si radi vychutnávate pôžitky všetkého druhu, určite vám ju odporúčam navštíviť.

DETAIL ČLÁNKU

27
JunV tomto zažiarite, ak ste farebný typ svetlá jar

Pokiaľ ste doteraz stavali svoj šatník na starodávnej klasike – čierne sako + biela košeľa a ste jarný farebný typ, budete sa chcieť s ňou rozlúčiť. Prečo?

DETAIL ČLÁNKU

23
AprDeň pre vašu krásu a krása na každý deň

Ako sa cítiť vo svojom tele sama sebou a príťažlivá? A to nielen, keď vás čaká veľká udalosť, ale každý deň? To a ešte oveľa viac sa dozviete a vyskúšate si na dni krásy od štyroch profesionálok, ktoré vám umožnia stráviť výnimočný deň a pomôžu získať nadčasové skúsenosti, ktoré nevyprchajú s módou. Práve naopak, môžete sa nimi riadiť natrvalo, pričom vždy budete pôsobiť in.

DETAIL ČLÁNKU

02
AprDetox šatníka - múdro a komplexne

Ideálne je, ak ste s tým, čo máte v skrini maximálne spokojná, všetko vám pristane, nemáte pocit, že si nemáte čo obliecť, váš šatník je plný možností, ladí s vami a žiadny detox šatníka nepotrebujete. No ak áno, AKO NATO?

DETAIL ČLÁNKU

26
MarTvárová joga mi priniesla do života nielen zlepšenie vzhľadu

Hovorí Zuzka Ondrisová, lektorka a školiteľka tvárovej jogy, ktorá vás naučí, ako omladnúť bez skalpelu a botoxu, prečítajte si s ňou rozhovor:

DETAIL ČLÁNKU

12
Sep