StylMejker Logo

O mne

Nemusíme byť dokonalí, stačí, keď sa budete cítiť spokojne v tom, čo si oblečiete. Keď si nájdete vlastnú pravdu o tom, čo vám skutočne pristane, odzrkadlí sa to pozitívne na vašom sebavedomí, vyžarovaní i vzhľade.

Keď máte na sebe to, čo vám skutočne pristane, vyniknete kdekoľvek

Ako štýl mejkerka sa starám o to, aby ľudia mali z módy a svojho vzhľadu radosť a nie problémy typu nemám čo na seba, cítim neistotu pri výbere a kombinovaní oblečenia, v obchodoch pre mňa nič nie je, neznášam nakupovanie.

Okrem toho, že vám pomôžem zo šatníka urobiť ucelený komplex, ktorý s vami harmonizuje, má hlavu a pätu, podporuje vaše vnútorné kvality, ľahko sa kombinuje, vyhovuje vášmu životnému štýlu, delím sa s vami aj o know-how, aby ste si v budúcnosti vedeli vybrať kúsky, ktoré s vami ladia aj sami.

Pomôžem vám nájsť odpovede, prečo sa v niektorom oblečení cítite dobre, nosíte ho radi a iné visí v skrini nevyužité.

Múdry výber, kombinovanie a nakupovanie oblečenia šetrí nie len váš čas a mentálnu energiu pri rozhodovaní, čo a ako na seba, ale aj vaše peniaze. Umožňuje aj z mála spraviť veľa. Okrem komplexného pohľadu na osobný štýl a obliekanie klienti pri spolupráci so mnou oceňujú najviac:

 • VNÍMAVOSŤ
  Vďaka nej dokážem rýchlo vycítiť, čo potrebujete a vybrať pre vás outfity, v ktorých sa budete cítiť prirodzene a spokojne. Vďaka nej dokážem odhaliť a jednoduchých slovníkom vysvetliť zákonitosti, ktoré budú pri obliekaní fungovať práve vám.
 • KREATIVITU a FANTÁZIU
  Vďaka nim dokážem i z mála spraviť veľa. Vytrieskať maximum zo súčasného šatníka. Vďaka nim vidím v šatníku a obchodoch riešenia, ktorými vás inšpirujem k želaným výsledkom.
 • REŠPEKTUJÚCI PRÍSTUP
  Rešpektujem vašu osobitosť, vnútorné kvality, individuálne rôznorodé potreby a požiadavky pri obliekaní (napr. spojiť nespojiteľné: cítiť sa pohodlne, ale zároveň aj krásne).

  Keď sa rozhodnete pre spoluprácu, ukážem vám, ako pracovať s pôvodným oblečením, ktoré vám už visí v skrini, ako vyberať nové oblečenie tak, aby sa spriatelilo s tým starým a pritom prinieslo žiadané zmeny a posun. Ako nakupovať tak, aby ste sa v nových kúskoch cítili skvele a aké farby a strihy nosiť, aby boli v súlade s vami a vašimi vnútornými kvalitami i telom.

Vaša štýl mejkerka

Marcela Špalková