StylMejker Logo

O mne

Každá žena je krásna, keď je spokojná, sebavedomá a vie vyzdvihnúť svoje prednosti. Jednoducho, keď má svoj štýl. Som Štýl Mejkerka a rada pomáham ženám pri tom, aby si naplnili sny cítiť sa krajšie, spokojnejšie a sebavedomejšie.

Vďaka vlastnému štýlu vyniknete kdekoľvek

S pekným oblečením sa kamarátim od malička. Už ako dieťa som nielen obliekala bárbiny, ale im aj šila nové outfity, zaujímala sa o všetko, čo súviselo s módou a v škole som sa obliekala podľa vlastného vkusu.

Neskôr si ma kamarátky a známe začali volať so sebou na nákupy, pretože som im vedela vybrať také kúsky, ktoré sa im najviac hodili.

Mala som oko na farby a strihy a vedela som ich dať dokopy tak, aby v nich ženy vynikli. Milovala som chvíle, keď sa kamarátka rozžiarila, pretože som jej do kabínky doniesla kúsok, ktorý jej fantasticky pristal. Vďaka referenciám a spokojnosti kamarátok som nakoniec získala prvých klientov.

Pracovala som na sebe a talent som podporila kvalitným vzdelaním hlavne v oblasti farebnej typológie, osobného štýlu a strihov. Záujemkýň bolo postupne toľko, že som sa im popri práci už nestačila venovať a tak, to už bude štvrtý rok, čo sa v tejto oblasti pohybujem profesionálne na plný úväzok.

Žien, ktoré sa chcú páčiť, je neúrekom. Chcú byť pekné v zamestnaní aj doma. Chcú vedieť vhodne skombinovať veci, ktoré majú v skrini a nespanikáriť, keď ich raz za čas čaká večer v divadle.

Pomohla som s obliekaním stovkám žien a naučila ich, ako je možné prirodzene vyčariť pôvab a šarm vďaka farbám, správnemu strihu a štýlu. Naučila som ich, že krása vôbec nemusí byť drahá, že investíciou do mojej služby získajú hodnotný návod, ako byť po celý život krásnou, pôvabnou a zaujímavou.

Ak sa rozhodnete pre moje služby, ukážem vám všetko, čo viem. Ukážem vám, ako pracovať s pôvodným oblečením, ktoré vám už visí v skrini, ako vyberať nové oblečenie tak, aby sa spriatelilo s tým starým a pritom prinieslo žiadané zmeny. Ako nakupovať tak, aby sa v nových kúskoch cítili skvele a aké farby nosiť, aby ste vyzerala mladšie a krajšie.

O tom, že moja práca dáva zmysel, svedčia aj spätné reakcie klientok, ktoré sa točia hlavne okolo úžasných pocitov zo seba samej:

Konečne sa páčim sama sebe

Cítim sa výborne, žensky a dostávam veľa komplimentov

Zrazu sa vidím inak a páči sa mi, kto som

Ku každému, kto ma osloví pristupujem osobitne, aby ste si dovolili byť sami sebou, ukázali autentickosť, ktorá v sebe spája krásu, pôvab a osobitosť.

Vaša Štýl Mejkerka

Marcela Špalková