StylMejker Logo

Ženy

Zákonitosti, ktoré fungujú v obliekaní sú jednoduché, ale uplatniť ich v praxi nie je vždy ľahké.

Pre tie z vás, ktoré nechcete už len zbierať informácie, narážať na neistotu v obliekaní, obdivovať krásne outfity na sociálnych sieťach, v časopisoch a na kamarátkach, ale chcete aktívne niečo urobiť pre svoj osobný štýl a pozitívnu zmenu, ktorá sa dotkne vášho života, môžete sa rozhodnúť a spoznať zákonitosti, ktoré budú v obliekaní fungovať vám.

Vďaka tomu vzniknú vo vašom šatníku outfity, ktoré vás vystihnú a budete sa v nich cítiť krásne, spokojnejšie a sebavedomejšie. Doprajte si možnosť vybudovať a vyladiť šatník tak, aby vám bol nápomocný pri plnení vašich snov a zámerov. S mojou pomocou to zvládnete.

Ukážka premeny žien

Fotka pred

Fotky po

Fotka pred

Fotky po

Fotka pred

Fotky poLýdia Machová (27)

jazyková mentorka

„Vďaka Marcelke sa zmenil môj prístup k oblečeniu a k nákupom. Doteraz som si vždy nakúpila kopec vecí, ktoré mi potom okolie skritizovalo, alebo v ktorých som sa dobre necítila. Mala som takých plnú skriňu. Až kým neprišla Marcelka a nevytriedila mi ju. Teraz vnímam oblečenie inak. Zistila som, že napríklad dve ženy s rovnakými bokmi sa môžu obliekať rôzne podľa toho, či chcú zvýrazniť svoje prednosti alebo zamaskovať svoje nedostatky. Tento vysoko individuálny prístup a ohľad na vlastné vnímanie svojho tela považujem za najväčší prínos Marcelkinho poradenstva. Marcelka ma naučila užitočným trikom a ja nosím teraz viac vecí a cítim sa v nich veľmi prirodzene. Neverila som, že niekedy poviem túto vetu, ale normálne sa teším, keď pôjdem najbližšie nakupovať!“

Simona Socratousová (27)

lektor, konzultant a kouč

"Niekedy som bola celkom spokojná s tým, ako som sa zladila, no častokrát som mala pocit, že to nie je ono, že nemám čo na seba a necítila som sa v tom dobre. Navyše som v tom čase uvažovala o dráhe podnikateľky (na ktorú som sa úspešne vydala), preto som chcela mať ten správny šatník, ktorý ma vystihuje, pôsobí sviežo a energicky a zároveň profesionálne. Po Marcelkinej návšteve som bola užasnutá, že aj napriek môjmu kompaktnému šatníku sme tam našli takmer 100 kombinácii. Všetko sme si nafotili, čiže teraz, keď hľadám outfit na akúkoľvek situáciu, len si pozriem fotky a hneď viem, čo si oblečiem. Konečne viem, aké farby a strihy sa mi hodia a nakupovanie je pre mňa oveľa ľahšie a bez omylných kúskov, ktoré nakoniec ostanú visieť v skrini aj s visačkou. Nákupy s Marcelkou boli veľmi príjemné, objavili sme kúsky, ktoré by som si inokedy vôbec nevšimla alebo ich rovno zavrhla a nakoniec sa z nich stali moje top kúsky. Mám veľkú radosť, že som investovala do konzultácii s Marcelkou, odporúčala by som to naozaj každému, kto si chce nájsť svoj štýl, v ktorom sa cíti dobre a prirodzene."

Marcela (32)

Podnikateľka Strong woman s. r. o.

„ Štýl mejkerku" Marcelku mi prihrala náhoda, ale poznajúc ju ako milého a ústretového človeka som neváhala ani chvíľku a dohodla si s ňou termín. Výsledkom som bola nadšená. Marcelka má okamžitý cit a zmysel pre to čo robí akoby to robila už celý život. Jej rady sú odborné a ľudské zároveň, pomôžu a vylepšia. Ja nerada nak ...

Balíčky služieb

Super šatník

 • Farebná typológia
 • Strihové poradenstvo
 • Audit a ladenie šatníka
 • Nákupy so stylistkou
 • Osobná kniha strihov pre váš typ postavy
 • Spolu 8 hodín individuálnych konzultácií s možnosťou rozdeliť ich na 2-3 stretnutia
 • BONUSY:
  Paletka s vašimi farbami, ako pomôcka na nákupy

  Detailný popis k vášmu farebnému typu

  Zoznam odporúčaných obchodov, v ktorých pre seba najlepšie nakúpite

  Podporu cez e-mail pri vašich dodatočných otázkach na 6 mesiacov od zakúpenia balíčka grátis

490 Eur

Nemám čo na seba

 • Farebná typológia
 • Strihové poradenstvo
 • Audit a ladenie šatníka
 • Nákupy so stylistkou
 • Spolu 8 hodín individuálnych konzultácií s možnosťou rozdeliť ich na 2-3 stretnutia
 • BONUSY:
  Paletka s vašimi farbami, ako pomôcka na nákupy

  Detailný popis k vášmu farebnému typu

  Možnosť dokúpiť si dodatočne osobnú knihu strihov

390 Eur

Nový vietor šatníku

 • Farebná typológia
 • Strihové poradenstvo
 • Možnosť vybrať BUĎ audit a ladenie šatníka ALEBO nákupy so stylistkou
 • Spolu 5 hodín individuálnych konzultácií s možnosťou rozdeliť ich na 2 stretnutia
 • BONUSY:
  Paletka s vašimi farbami, ako pomôcka na nákupy

  Detailný popis k vášmu farebnému typu

  Možnosť dokúpiť si dodatočne osobnú knihu strihov

305 Eur

Cena nemá byť prekážkou, v prípade potreby sa dohodneme na platbe na časti.

Ako to robím

Farebná typológia

Farby sú základnou esenciou vášho osobného štýlu. Farebná typológia odhalí, aké farby vám pristanú, v ktorých farebných odtieňoch vyniknete. Váš farebný typ budeme skúmať pomocou šatkovej metódy, ktorá pozostáva z 12tich farebných typov.

Počas farebnej typológie na vlastné oči uvidíte, ako sa vplyvom farieb mení váš výraz, ako vystupuje vaša prirodzená krása a aj to, kedy zaniká. Farebná typológia podporí vašu vnímavosť, poznanie, fantáziu a kreativitu pri obliekaní. Pomôže vám uvedomiť si, čo farby robia nie len s vašou pleťou, ale aj s vyžarovaním.

Farebnú typológiu si môžete dopriať ako samostatnú službu alebo za zvýhodnenú cenu v niektorom z komplexných balíkov služieb

Čas trvania farebnej typológie je maximálne 1,5 hodiny.

Strihové poradenstvo

Vysvetlím vám, aké strihy a tvary oblečenia sú vhodné pre váš typ postavy, ale aj to, čomu sa vyhnúť. Budem pracovať s vašimi mierami.

K vášmu subjektívnemu pohľadu na postavu pripojím aj môj nezávislý pohľad. Sami seba väčšinou vnímame oveľa kritickejšie, ako to v skutočnosti je. Dokážem sa na vás pozrieť odosobnene a vďaka tomu vám viem poskytnúť objektívny pohľad a vysvetlenie, ako treba so strihmi pracovať, aby ladili k vášmu typu postavy. Dozviete sa, aké zákonitosti budú fungovať pri vašom type postavy.

Strihové poradenstvo si môžete dopriať ako samostatnú službu alebo za zvýhodnenú cenu v niektorom z komplexných balíkov služieb.

Čas, počas ktorého vám osobne vysvetlím strihy je cca 30 minút. Vypracovanie osobnej knihy strihov, kde nájdete vhodné strihy, mi zaberie minimálne 3 hodiny (máte možnosť rozhodnúť sa, či si osobnú knihu štýlu prajete).

Audit šatníka

Po farebnej typológii a strihovom poradenstve sa pozrieme na váš šatník. Pripravte si oblečenie, doplnky, kabelky, topánky. Spoločne si ich prejdeme a nájdeme nové kombinácie, ktoré budú s vami ladiť.

Zameriame sa na to, aby sme z vášho súčasného šatníka vyťažili maximum, vytvorili v ňom nové outfity a rozprúdili vašu fantáziu, ako veci v súčasnom šatníku kombinovať. Dám vám aj odporúčania, čo je dobré do šatníka doplniť, aby vám slúžil a podporoval vás, rovnako aj to, ktoré oblečenie je zo šatníka dobre vyradiť, aby nenarúšalo vašu osobitosť.

Audit šatníka je efektívne absolvovať po farebnej typológii a strihovom poradenstve. Je súčasť balíkov.

Na audit šatníka si vyhraďte maximálne 3 hodiny.

Spoločné nakupovanie oblečenia

Spoločné nakupovanie vám prinesie veľa inšpirácie, nápadov a outfitov, rozšíri obzory, posunie váš osobný štýl. Zabudnite na hodiny strávené v obchodoch. Vďaka tomu, že mám dokonalý prehľad, kde čo je, stačia 3 hodiny na to, aby sme osviežili váš šatník a vytvorili v ňom nové outfity.

Oblečenie nakúpime tak, aby zapadlo do vášho súčasného šatníka, ladilo s vami, ľahko sa vám kombinovalo, a aby ste v ňom vyzerali a cítili sa krásne. Výber obchodov, v ktorých budeme nakupovať , prispôsobím vášmu štýlu, preferenciám a aj sume, ktorú môžete do nového oblečenia investovať.

Nakupovanie je súčasť balíkov a je čerešničkou na torte pri ladení vášho osobného štýlu. Ak potrebujete IBA zohnať outfit na jednorázovú príležitosť a z akéhokoľvek dôvodu nechcete riešiť váš osobný štýl komplexným prístupom (farebná typológia, strihy, audit šatníka, spoločné nákupy), môžete si vybrať jednorazový styling.

Nakupovanie trvá 3 hodiny.

Prejsť si jednotlivými časťami trvá spolu 5 až 8 hodín, záleží od balíčka, pre ktorý sa rozhodnete. Detailný popis balíčkov aj toho, čo obsahujú nájdete TU. Realizáciu je možné rozdeliť na 2 alebo 3 stretnutia.

Miesto realizácie: Audit šatníka sa realizuje u vás doma, nákupy v obchodoch. Ostatné časti podľa vašich preferencií – buď u vás doma alebo na Račianskej 72, kde mám k dispozícii priestory na konzultácie.

Najčastejšie pôsobím v Bratislave, niekedy aj v Žiline, Čadci a blízkom okolí. Ak sa nachádzate mimo týchto miest, môžete si vybrať balík "Nový vietor v šatníku" a navštíviť ma v Bratislave. Zrealizujeme ho v rámci jedného dňa.

V prípade záujmu som ochotná za vami vycestovať aj do iných miest. K cene služby sa potom pripočítajú pohonné hmoty 0.30 EUR/km jedna cesta, v prípade vzdialenosti nad 100 km aj ubytovanie.