StylMejker Logo

Úvod Purple-arrow-left SLUŽBY Purple-arrow-left WORKSHOPY A KONZULTÁCIE

KONZULTÁCIE A WORKSHOPY

Osobný štýl ženy
skupinový style workshop

Chcete vyladiť VÁŠ OSOBNÝ ŠTÝL?

Príďte na workshop. Odnesiete si cenné zákonitosti, ktoré vám v tom pomôžu, uľahčia nákupy, výber, kombinovanie oblečenia, či triedenie šatníka.

Farby a farebná typológia/strihy pre váš typ postavy/make-up

Chcem vedieť viac

Deň pre vašu krásu
skupinový workshop

Workshop venovaný vám a vašej kráse. Užijete si vzácny čas pre seba v sprievode štyroch profesionálok, lebo keď sa ženy spájajú, je to sila.

Tvárová joga/Farebná typológia/Denný make-up/Foto

 

Chcem vedieť viac

Aké farby oblečenia mi pristanú?
Individuálne konzultácie

Chcete, aby váš ŠATNÍK hýril farbami, ktoré podporia vašu PRIRODZENÚ KRÁSU?

Príďte na FAREBNÚ TYPOLÓGIU.

Ukážem vám ako na to.


Chcem vedieť viac

Aké strihy oblečenia mi pristanú?
Individuálne konzultácie

Chcete mať v šatníku oblečenie, ktoré padne ako uliate pre váš TYP POSTAVY?

Ukážem vám ako na to.


Chcem vedieť viac

Štýlová dámska jazda

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. .

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Sed vitae volutpat magna. Maecenas erat velit, tempus id feugiat ut, placerat at arcu. Morbi turpis arcu, sodales nec accumsan imperdiet, consectetur nec nisi. Sed pharetra purus lorem, at elementum ligula consequat quis. Morbi fermentum, tortor eu molestie gravida, leo ligula tincidunt lorem, quis dapibus risus nunc quis risus. Donec vulputate dictum ligula ut ultricies. Proin consectetur orci ac nulla lobortis tempor.

Meno Priezvisko (32)

Nevesta

„ Štýl mejkerku" Marcelku mi prihrala náhoda, ale poznajúc ju ako milého a ústretového človeka som neváhala ani chvíľku a dohodla si s ňou termín. Výsledkom som bola nadšená. Marcelka má okamžitý cit a zmysel pre to čo robí akoby to robila už celý život. Jej rady sú odborné a ľudské zároveň, pomôžu a vylepšia. Ja nerada nak ...

Aké strihy oblečenia mi pristanú

Calendar Termíny konania workshopov


Dátum konania: 24.06.2017

Počet voľných miest: 2

REZERVOVAŤ TERMÍN

Dátum konania: 24.06.2017

Počet voľných miest: 2

REZERVOVAŤ TERMÍN

Chcete sa naučiť vyberať si z módnych trendoch to, v čom vyniknete, čo vám skutočne sekne? V čom budete vyzerať krajšie, štíhlejšie alebo aj plnšie tam, kde sa to žiada? Chcete si vedieť pri nákupoch vybrať ten správny strih a tvar sukne, blúzky, nohavíc, kabátu, šiat? Chcete vedieť, ako strihy, ktoré vám seknú medzi sebou kombinovať?

Ste na správnej adrese. Príďte na individuálne konzultácie, kde si posvietime nato, ktoré strihy sú top pre vašu postavu, ale aj to, ktorým sa radšej vyhnúť. V strihoch, ktoré vám seknú sa budete cítiť nielen krásne a súmerne, ale aj pohodlne.

Načo je to dobré, keď poznáte svoje strihy?

Estetický význam: V správnych strihoch, tvaroch a vzoroch vyzerá vaša postava súmerne, dokážu vyzdvihnúť to, čo je na nej lákavé a zamaskovať prípadne nedostatky. Vďaka vhodným strihom viete vytvoriť harmóniu. Môžete vďaka nim vyzerať vyššie, štíhlejšie, zamaskovať bruško, zoštíhliť pás, boky, stehná, pridať objem na dekolte, či dotvarovať plochý zadok...

Praktický význam: Keď máte na sebe vhodné strihy, cítite sa počas dňa pohodlne a komfortne. Nič vám nevylieza, nič vás neomína, nevytŕča, vďaka čomu sa môžete počas dňa sústrediť na skutočne dôležité veci. Obliekanie sa vám zjednoduší. Oblečenie sa vám bude ľahšie vyberať a kombinovať. Raz dva sa ráno postaráte o dokonalý styling.

Ako pracujem? Prepájam viacero pohľadov

Miery a čísla – tie nepustia, ukážu nám, kde na vašej postavy sú súmernosti a kde nie. Kde treba pridať a kde naopak ubrať. Kde treba línie kopírovať a kde ich narušiť. Vďaka mieram mám aj dôkazy, že máte na svojej postave prednosti, ak ich sama nevidíte.

Váš pohľad – zaujíma ma aj to, ako sa vidíte vy. Ako vnímate svoje telo, kde vidíte prednosti a kde nedokonalosti. Vďaka tomu vám viem poradiť strihy na mieru.

Môj nezávislý pohľad – ja vás vidím inak, vidím vás ako vás vidia druhí (sami seba väčšinou vnímame kritickejšie, ako nás vnímajú druhí) a zároveň vám viem poskytnúť objektívny pohľad a vysvetlenie toho, ako treba so strihmi pracovať, aby ladili k vášmu typu postavy.

Vysvetlím vám jednoduché zákonitosti, ktoré budú fungovať pri vašom type postavy. Vykreslím vám rozdiely medzi tým, čo je vhodné pre vás a čomu sa radšej vyhnúť.

Dám vám kľúč k tomu, ako si odkontrolovať správnosť strihu pri nakupovaní. Všetko vám to zhrniem do osobnej knihy strihov, plnú obrázkov, ktorá vám bude navždy pripomínať, čo som vás pri konzultácii naučila. Nájdete v nej vhodné aj nevhodné strihy a to všetko s detailným popisom a vysvetlením.

Je to pre vás, keď

Chcete sa orientovať v tom, aké strihy sa vám hodia a aké nie

Chcete si strihmi vyladiť šatník

Chcete si zjednodušiť obliekanie a kombinovanie oblečenia

Chcete sa naučiť využívať strihy oblečenia pre váš prospech

Máte naštudované všetky možné články o strihoch, type postáv, ale stále ich neviete v praxi aplikovať

Nie ste si istá, aké strihy sa vám hodia

Niektoré svoje strihy už aj poznáte, ale chcete si rozšíriť obzory, zistiť, do čoho sa oplatí investovať a do čoho nie

Chcete vedieť, ako pomocou strihov opticky zvýrazniť prednosti a zamaskovať nedokonalosti

Máte pocit, že si neviete vybrať vhodné strihy oblečenia, v niektorých vyzeráte príliš objemne, kratšie, príliš chudo...

Nedostávate pozitívne ohlasy na svoj výzor, ale chcete to

Ste frustrovaná z toho, že v obchodoch pre vás nič nie je

Túžite po zmene

Ste ochotná si nechať poradiť, nechať sa mnou viesť a otvoriť sa novému

Naučíte sa, odnesiete si

Aké strihy a tvary oblečenia vám pristanú (od blúzok/ topov, cez nohavice, sukne, šaty, až po kabáty a saká) a akým sa radšej vyhnúť

Aké dĺžky sú pre vás najlepšie

Aké vzory voliť a kde ich umiestňovať

Aký typ výstrihu zvoliť

Vypracujem vám osobnú knihu strihov, kde bude všetko toto zhrnuté a detailne vysvetlené

Inšpiráciu, veľa inšpirácie

Cena

145 eur

Obsahuje aj osobnú knihu vhodných a nevhodných strihov, ktorá vám bude navždy pripomínať, aké strihy voliť a akým sa radšej vyhnúť.
Prihláste sa ešte dnes. Prihlásiť sa môžete e-mailom: info@stylnamieru.sk

Aké farby oblečenia vám pristanú

Calendar Termíny konania workshopov


Dátum konania: 24.06.2017

Počet voľných miest: 2

REZERVOVAŤ TERMÍN

Dátum konania: 24.06.2017

Počet voľných miest: 2

REZERVOVAŤ TERMÍN

Chcete sa dozvedieť, aké farby sa k vám najviac hodia a aký ste farebný typ? Chcete zistiť, pri ktorých farbách vaša pleť omladne a ktoré podčiarknu vašu iskru v tvári, v ktorých vyniknete?

Alebo naopak nemáte o tom ani šajnu, nerada nakupujete, máte pocit, že vám chýba cit a vkus sa pekne obliekať, ale napriek tomu sa chcete páčiť a v zrkadle vidieť žiarivú ženu?

Príďte dopriať luxusnú starostlivosť o seba a svoj štýl. Príďte na farebnú typológiu.

Vďaka farebnej typológií si budete vedieť vybrať oblečenie, v ktorom zažiarite. Vo farbách, ktoré s vami ladia, vyniknú oči, pery, pleť, potlačia sa nedokonalosti na tvári a vďaka tomu vyzeráte sviežo, mlado, zdravo, jedným slovom krásne. V nevhodných farbách je pleť bledá, kontúry tváre a pier zaniknú, môžete v nich pôsobiť mdlo, možno až choro, viac pri nich vidno nedokonalosti na pleti – napr. rôzne začervenania či vrásky.

Farebná typológia má aj praktický význam pri nakupovaní oblečenia, či výbere šperkov. V obchodoch sa vám zrazu rozšíria obzory, začnete farby vnímať inak. Ľahšie rozpoznáte a kúpite si to, čo skutočne vyzdvihne vašu prirodzenú krásu. Správny výber oblečenia šetrí váš čas aj peniaze. V oblečení, ktoré s vami ladí, sa cítite krásne a sama sebou.

Je to pre vás ak:

Chcete spoznať váš farebný typ aj to, ktoré farby najviac vystihnú vašu jedinečnosť a podporia prirodzenú krásu

Chcete ľahšie a rýchlejšie nakupovať a vyberať farebnosť oblečenia

Chcete vďaka farbám omladnúť, vyzerať zdravo, sviežo, mlado

Máte naštudované všetky možné články o tom, aké farby vám pristanú, no prakticky ich neviete aplikovať v šatníku

Máte určený farebný typ, ale s farbami čo vám vyšli sa neviete stotožniť

Nedostávate pozitívne ohlasy na svoj výzor, ale chcete to

Chcete osviežiť šatník farbami

Ste frustrovaná z toho, že v obchodoch pre vás nič nie je

Túžite po zmene

Ako pracujem?

Farebný typ sa nedá len tak určiť odhadom, pohľadom, ani teoretickým výkladom. Na kvalitnú farebnú typológiu je potrebné mať adekvátne pomôcky. Preto používam sadu farebných šatiek, ktoré reprezentujú rôzne odtiene. Šatková metóda je najpresnejšia metóda na určenie farebného typu. Používam metódu založenú na 12tich farebných typoch (nie zastaranú, menej presnú, na základe 4 ročných období).

Praxou som si metódu obohatila tým, že nejdem striktne len po tom, ako sa mení vaša pleť, oči, výraz, dojem (aj keď samozrejme vám ukážem aj to). Chcem vo vás hlavne podporiť vnímavosť, fantáziu a kreativitu, ktoré pri obliekaní potrebujete ako soľ.

Budem vás viesť k tomu, aby ste vnímali, čo farby robia nie len s vašou pleťou, ale aj s vyžarovaním, vašim vnútrom a pocitmi. Keď sa naučíte sústrediť na seba a vnímať to, čo vám farby spôsobujú, ľahšie si vyberiete farby, ktoré vás podporia a vystihnú.

Naučíte sa a odnesiete si:

Aký ste farebný typ

Aké farby a farebné kombinácie vám pristanú

Akým farbám sa vyhnúť

Aké neutrálne farby sa k vám hodia

Detailný popis farebného typu na váš e-mail

Či sa vám viac hodí zlato alebo striebro/biele zlato

TINT – farebná kartička s vašim farebným typom, ktorá vám poslúži ako pomôcka pri nakupovaní

Inšpiráciu, veľa inšpirácie pre vaše obliekanie

Cena individuálnej konzultácie je

125 eur

Prihláste sa ešte dnes: info@stylnamieru.sk. Ak cítite, že potrebujete zobudiť vašu kreativitu, fantáziu a vnímavosť pri obliekaní, cítite potrebu zmeny určite si prídete na svoje.