StylMejker Logo

Deň pre vašu krásu

Pozývame vás na workshop v sprievode 4 profesionálok na ženskú krásu, kde si užijete krásne dopoludnie nabité aktivitami, ktoré ženy milujú:


 • Tvárová joga: Zuzka vám ukáže, ako omladnúť bez botoxu a skalpelu, naučí vás dôležité cviky, každej z vás pripraví individuálny plán cvičenia.
 • Farebná typológia: Marcelka vás prevedie farebnou typológiu vďaka čomu zistíte, ktoré farby podporia vašu prirodzenú krásu a nemali by vo vašom šatníku určite chýbať.
 • Denný make-up: skúsená vizážistka Lenka si vás rozmazná svojimi kozmetickými štetcami a na tvári vám vyčarí krásny denný make-up.
 • Fotenie: na pamiatku si odnesiete portrétovú fotku od skvelej fotografky a čerstvej nositeľky ceny SLOVAK PRESS PHOTO Gabiky Teplickej.

Dátum: nedeľa 27. októbra 2019

Čas: od 9.30 do max. 13.30

Cena workshopu: 169 EUR

Maximálna kapacita: 6 žien

Miesto konania: Račianska 72, Bratislava

Kto sme a čo sme pre vás prichystali?

Marcela Špalková – Štýl Mejkerka – prevedie vás farebnou typológiou

Farebná typológia vám pomôže odhaliť, ktoré farby s vami harmonizujú, podporia vašu prirodzenú krásu, zdravý a svieži tón pleti, podporia mladistvý vzhľad. Farebná typológia vám uľahčí budúce nakupovanie, kombinovanie, výber oblečenia, triedenie i dopĺňanie šatníka.

Zuzka Ondrisová – Lektorka a školiteľka tvárovej jogy – naučí vás ako omladnúť bez skalpela a botoxu

Najskôr vám urobí diagnostiku tváre, navrhne a naučí vás dôležité cviky pre vašu tvár a pripraví individuálny plán cvičenia. Dá vám tipy, ako uviesť cvičenie a masáže tváre do praxe a dosiahnuť tak želané výsledky. Dostanete aj niekoľko užitočných a praktických tipov a jeden bonus.

Lenka Špalková – make-up artist –vyčarí vám na tvári denný make-up.

Od Lenky si odnesiete krásny denný make-up, ktorý podčiarkne vašu prirodzenú krásu a výnimočnosť. Nechajte sa rozmaznávať a užite si starostlivosť od nás pre vás.

Gabriela Teplická – fotografka

A keď už budete rozžiarené, Gabika vám na pamiatku vykúzli portrétovú fotku.

Na workshope získate a odnesiete si z neho:

 • Diagnostika tváre, individuálny plán cvičenia a kartičky s cvikmi tvárovej jogy
 • Farebná typológia a určenie farebného typu
 • K tomu skvelá pomôcka – TINT – kartička s vašimi farbami ako pomôcka na nákupy
 • Profesionálne denné líčenie
 • Portrétovú fotografiu

BONUSY:

 • MP3 nahrávka cvikov do auta
 • Inšpiráciu, veľa inšpirácie pre vašu krásu
 • Detailný popis vášho farebného typu na váš e-mail

Čo hovoria tí, ktorí to už zažili?

Kristína Stanisavljević (35): „Workshop Deň pre seba je pre mňa veľmi pozitívna a milá skúsenosť. Keďže človek veľakrát zabúda na seba, potešilo ma, že som si „ukradla“ čas pre seba. Bolo to výnimočné, workshop mi dal iný pohľad na seba. Marcelka mi ukázala úplne nový obzor s farebnou typológiou, aby som konečne prestala používať len tú zoštíhľujúcu čiernu. Zuzka mi ukázala ako si prirodzene vyhladiť vrásky a spraviť lifting tváre s tvárovou jogou. Úžasné cviky. Lenka so svojimi farbičkami vykúzlila zo mňa krásnu a inú ženu. Gabika mi nakoniec toto všetko zväčšila so super profi fotkami. Veľká vďaka dievčatá a ako sa hovorí good job.“

Žofia (37), ekonómka: „Veľmi prínosný workshop, kde som získala poznatky z viacerých oblastí za jedno dopoludnie. Odporúčam všetkým ženám, ktoré chcú pre seba niečo urobiť, cítiť sa a vyzerať lepšie. Nie len pre svoje okolie, ale pre samú seba. Naučila som sa veľa o farbách, ktoré mi pristanú a ako ich správne kombinovať. Tvárová joga je pre mňa úžasná inšpirácia, ako si udržať vár mladistvú a sviežu. Veľmi sa teším, že som mala možnosť tento workshop absolvovať.“

Alica (41), mama na materskej: „V jednom doobedí veľa pozitívnej energie a hlavne informácií, na ktoré bežne zabúdame alebo nemáme čas. Celý komplex ma veľmi pozitívne prekvapil.“

Bea (43): „Bolo to príjemné predpoludnie, kde sme si my ženy dopriali čas pre seba. Kombinácia aktivít bola skvelá. Tvárová joga od Zuzky, farebná typológia od Marcelky, líčenie od Lenky a úžasné fotenie od Gabiky. Bola veľmi príjemná atmosféra a baby – lektorky dali zo seba maximum. Ďakujem.“

Dátum:nedeľa 27. októbra 2019

Čas: od 9.30 do max. 13.30

Cena workshopu: 169 EUR

Maximálna kapacita: 6 žien

Miesto konania: Račianska 72, Bratislava