StylMejker Logo

Muži

Chcete poradiť v obliekaní? Pomôcť s výberom vhodných outfitov osviežiť šatník a dostať do neho veci, ktoré vás vystihnú, seknú vám, dobre sa medzi sebou kombinujú a podporia vašu charizmu a kvality? Ste na správnej adrese. S mojou pomocou to zvládnete.

Balíčky služieb

Super šatník

 • Farebná typológia
 • Strihové poradenstvo
 • Audit a ladenie šatníka
 • Nákupy so stylistkou
 • Osobná kniha strihov pre váš typ postavy
 • Spolu 8 hodín individuálnych konzultácií s možnosťou rozdeliť ich na 2-3 stretnutia
 • BONUSY:
  Paletka s vašimi farbami, ako pomôcka na nákupy

  Detailný popis k vášmu farebnému typu

  Zoznam odporúčaných obchodov, v ktorých pre seba najlepšie nakúpite

  Podporu cez e-mail pri vašich dodatočných otázkach na 6 mesiacov od zakúpenia balíčka grátis

490 Eur

Nový vietor šatníku

 • Farebná typológia
 • Strihové poradenstvo
 • Možnosť vybrať BUĎ audit a ladenie šatníka ALEBO nákupy so stylistkou
 • Spolu 5 hodín individuálnych konzultácií s možnosťou rozdeliť ich na 2 stretnutia
 • BONUSY:
  Paletka s vašimi farbami, ako pomôcka na nákupy

  Detailný popis k vášmu farebnému typu

  Možnosť dokúpiť si dodatočne osobnú knihu strihov

305 Eur

Ako to robím

Farebná typológia

Farby sú základnou esenciou vášho osobného štýlu. Farebná typológia odhalí, aké farby vám pristanú, v ktorých farebných odtieňoch a kombináciach vyniknete.

Váš farebný typ budeme skúmať pomocou šatkovej metódy, ktorá pozostáva z 12tich farebných typov. Počas farebnej typológie na vlastné oči uvidíte, ako sa vplyvom farieb mení váš výraz, kedy viac vynikáte , ale aj to, kedy zaniknete. Farebná typológia vám pomôže uvedomiť si, čo farby robia s vašim vyžarovaním a charizmou.

Čas trvania farebnej typológie je maximálne 1,5 hodiny.

Strihové poradenstvo

Vysvetlím vám, aké strihy a tvary oblečenia sú vhodné pre váš typ postavy, ale aj to, čomu sa vyhnúť.

Vysvetlím vám, ako treba so strihmi pracovať, aby ladili k vášmu typu postavy, aby ste si ju zbytočne neskracovali, nerozširovali alebo nezužovali tam, kde to nie je treba. Vďaka správnemu strihu nohavíc, košele, kabátu, saka sa budete cítiť počas dňa pohodlne.

Čas, počas ktorého vám osobne vysvetlím strihy je cca 30 minút. Vypracovanie osobnej knihy štýlu, kde nájdete aj vhodné strihy, mi zaberie minimálne 3 hodiny. (máte možnosť rozhodnúť sa, či si osobnú knihu štýlu prajete).

Audit šatníka

Po farebnej typológii a strihovom poradenstve sa pozrieme na váš šatník. Pripravte si, čo v ňom aktuálne máte - oblečenie, doplnky, topánky. Spoločne si ich prejdeme a nájdeme nové kombinácie, ktoré vám budú vyhovovať z pohľadu strihov, farieb aj osobného štýlu.

Zameriame sa na to, aby sme z vášho súčasného šatníka vyťažili maximum. Dám vám aj odporúčania, čo je dobré do šatníka doplniť, aby vám slúžil a podporoval vašu osobnosť, rovnako aj to, ktoré oblečenie je zo šatníka dobre vyradiť, aby nenarúšalo vašu osobitosť.

Na audit šatníka si vyhraďte maximálne 3 hodiny.

Spoločné nakupovanie oblečenia

Poslednou čerešničkou na torte pri budovaní vášho osobného štýlu je spoločné nakupovanie. Prinesie vám veľa inšpirácie, nápadov, nových kúskov a outfitov, rozšíri obzory, posunie váš osobný štýl. Zabudnite na hodiny strávené v obchodoch. Nakupovať budeme cielene. Vďaka tomu, že mám dokonalý prehľad, kde čo je, stačia 3 hodiny na to, aby sme osviežili váš šatník a vytvorili v ňom nové outfity a kombinácie.

Oblečenie nakúpime tak, aby zapadlo do vášho súčasného šatníka, ladilo s vami, ľahko sa vám kombinovalo a aby ste v ňom vyzerali a cítili sa dobre. Výber obchodov, v ktorých budeme nakupovať prispôsobím vášmu štýlu, preferenciám a aj sume, ktorú môžete do nového oblečenia investovať.

Nakupovanie trvá 3 hodiny.

Prejsť si jednotlivými časťami trvá spolu 5 až 8 hodín, záleží od balíčka, pre ktorý sa rozhodnete. Detailný popis balíčkov aj toho, čo obsahujú, nájdete TU. Realizáciu je možné rozdeliť na 2 alebo 3 stretnutia.

Miesto realizácie: Audit šatníka sa realizuje u vás doma, nákupy v obchodoch. Ostatné časti podľa vašich preferencií – buď u vás doma alebo na Račianskej 72, kde mám k dispozícii priestory na konzultácie.

Najčastejšie pôsobím v Bratislave, niekedy aj v Žiline, Čadci a blízkom okolí. Ak sa nachádzate mimo týchto miest, môžete ma navštíviť v Bratislave.

V prípade záujmu som ochotná za vami aj vycestovať aj do iných miest. K cene služby sa potom pripočítajú pohonné hmoty 0.30 EUR/km jedna cesta, v prípade vzdialenosti nad 100 km aj ubytovanie.