StylMejker Logo

FIRMY

Ste malá, stredná, veľká firma a chcete zamestnancom alebo spolupracovníkom ako odmenu dopriať prednášku, workshop zameraný na tému obliekanie, osobný štýl, krása?

Alebo ich chcete v tejto oblasti vzdelávať, aby lepšie reprezentovali vašu značku a cítili sa dobre a reprezentatívne v tom, čo nosia? Prípade osviežiť váš event, teambuilding štýlovými radami?

Alebo ste majiteľ butikov a chcete viesť svojich zamestnancov k tomu, aby vedeli výborne poradiť vašim zákazníkom – aby ich vedeli odhadnúť, odporučiť im vhodné strihy pre typ postavy, farby pre typ pleti a vhodné kombinácie? Rada vám budem nápomocná.

Prednášky o štýle a obliekaní

Sú vhodné pre väčšie skupiny osôb od 20 ľudí a viac. Môžu byť súčasťou vašich teambuildingov, eventov, konferencií. Viem sa v nich zamerať na rôzne témy, ktoré sa týkajú štýlu a obliekania, tu sú niektoré z nich:

Ako si vybudovať osobný štýl

Biznis štýl, styling do práce

Excelentný prvý dojem

Farby a farebná typológia

Typológia postavy, vhodné strihy pre typ postavy

Dress code

Oblečte sa do krásy

Dĺžka a cena prednášky závisí od témy. Témy viem skombinovať a prispôsobiť vašim prianiam a požiadavkám. Orientačný čas prednášok je 1 až 2 hodiny.

Workshopy o štýle a obliekaní

Sú určené pre menšie skupiny ľudí 3-10 osôb alebo 10-20 osôb. Môžu byť súčasťou teambuildingov, eventov, konferencií. Niektoré z nich:

Oblečte sa do úspechu

Imidž pre váš biznis

Styling pre profesionálov

Ako si vybudovať kapsulový šatník?

Styling na udalosti (večierok, recepcia, odovzdávanie cien)

Osobný štýl pre freelancerky a biznismenky

Biznis make-up

Ako poradiť zákazníkom, aby u vás spokojne nakúpili? (pre majiteľov butikov)

Dĺžka a cena workshopu závisí od témy a počtu účastníkov. Témy viem skombinovať a prispôsobiť vašim prianiam a požiadavkám.

Účasť na eventoch

Chcete, aby som pre vás vytvorila teambuilding na tému krása a obliekanie? Máte na starosti eventy vo vašej firme alebo ste eventová agentúra a hodili by sa vám do programu moje témy? Pozrite si, v čom vám viem byť nápomocná:

Celodenná/ poldenná alebo hodinová účasť na eventoch

Teambuilding a zážitkové workshopy na tému obliekanie a štýl na vašich eventoch

Prekvapenia – pošlite ma ako prekvapenie a poďakovanie k vašim zamestnancom, obchodným partnerom alebo zákazníkom. Ja prídem, poradím im, ako vylepšiť štýl a šatník a zoberiem so sebou make-up artistku, ktorá ich nalíči. Postaráme sa o to, aby bolo naše stretnutie plné užitočných rád, dobrej nálady a pohody.

V prípade, že vás niečo zaujalo, smelo ma kontaktujte.